Hakkımızda

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde bulunan yaratıcı ,çalışkan ve üretken bir ekibiz.

Biz Kimiz ?

Ekibimiz 2009 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacımız, alternatif enerjili araç geliştirme alanında yenilikçi tasarım ve üretimler gerçekleştirmektir.

Alternatif enerjili araç projeleri geliştirerek öncelikli olarak ülke çapında ki yarış etkinliklerinde üniversitemizi ve şehrimizi daha ileri seviyeye ilerletmek, gerekli şartlar ve imkanlar sağlandığı takdirde yurtdışında yapılan yarışlarda ülkemizi başarıyla temsil edebilme amacındayız. Lisans düzeyinde öğrenciler olan bizlerin teknik projelerde yer alarak AR-GE faaliyetleri içerisinde nitelikli bir mühendis olarak yetişmesini sağlamaktayız. Yarışmalarda süreci verimli kullanabilmek, aracımızın geliştirilmesini ve iyileştirilmesi açısından Elektrik Elektronik mühendisliği, Makine mühendisliği, Endüstri mühendisliği ve Bilgisayar mühendisliği bölümlerinde okuyan arkadaşlarımızı da takıma almaktayız.

İlk yarışa çıktığımız andan itibaren her zaman daha iyisini hedefleyen ve daha büyük işler arzulayan ekibimize katkı sağlayacak yeni arkadaşlarımız ile kuruluşumuzdan bu yana devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, geliştirdiğimiz araçlar ve katıldığımız yarışlar ile alternatif enerjinin yaygınlaşmasını ve daha temiz , daha sürdürülebilir bir dünya oluşumasını  sağlamaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, öncelikli olarak ülke çapında yarış etkinliklerinde üniversitemizi ve şehrimizi daha ileri seviyeye ilerletmektir. Aynı zamanda elektrikli araç teknolojisini ileriye taşımak, yüksek kaliteli, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunarak, sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamaktır.

Ana Sponsorlarımız