DUSCART Ekibi, Değerli Konuklarını Ağırladı: Yemekte Bir Araya Geldik!

23 Şubat 2024
Posted in Genel
23 Şubat 2024 Duscart

DUSCART Ekibi, Değerli Konuklarını Ağırladı: Yemekte Bir Araya Geldik!

DUSCART ekibi, 23 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirdiği özel bir akşam yemeğinde, saygın konukları ağırladı. Bu özel etkinlikte, DUSCART ekibi olarak çalışmalarını yürüten ekip üyeleri, Kütahya Valisi Sayın Musa IŞIN, Kütahya Belediye Başkanı Sayın Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Süleyman KIZILTOPRAK, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet TEKİN, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcıları Sayın Prof. Dr. Özer AYDIN ve Sayın Prof. Dr. Ayhan KAHRAMAN, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Cengiz KARAGÜZEL, DUSCART’ a danışmanlık yapan akademisyenlerimiz ve takımımıza destek veren sponsor firmalar bir araya geldi.

DUSCART ekibinin geliştirdiği projeler ve Ar-Ge çalışmaları hakkında bilgi paylaşımının yapıldığı bu özel buluşma, katılımcılar arasında olumlu bir atmosfer oluşturdu.

Etkinlikte Kütahya Valisi Sayın Musa IŞIN, Kütahya Belediye Başkanı Sayın Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Süleyman KIZILTOPRAK, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet TEKİN katılımcılara hitap ederek takımımızı başarılarından dolayı tebrik etti ve sponsorlara teşekkürlerini sundular.

Program, sponsorlar firmalar Baştaş Grup, Karseç, Kütahya Genç İşadamları Derneği, Keramika, Enel, Fatih Aydın El Sanatları, Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi, Sermak Makine, TSN Makine, Çeliker Teknoloji ve Punto Reklam’ın temsilcilerine teşekkür belgelerinin verilmesinin ardından sona erdi.

DUSCART ekibi, bu tür etkinliklerle hem kendi çalışmalarını tanıtma hem de iş birliği ve iletişim ağlarını güçlendirme fırsatı buluyor. Katılımcılar arasında samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte, gelecekteki iş birliklerinin temelleri atıldı. DUSCART, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek, bölgesel ve ulusal düzeyde adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.